niedziela, 5 lipca 2015

Lawendowe donice - weekend pełen wrażeń :)

Lawendowe donice

W mojej kuchni już od jakiegoś czasu stały dwie gliniane doniczki. Postanowiłam je ozdobić:) W mojej Kuchni króluje lawenda więc i do ozdoby donic użyłam tego motywu. 
Donice gliniane pomalowałam na biało a następnie nakleiłam mój ulubiony motyw lawendowy :D troszkę pobawiłam się w domalowywanie góry :) efekt bardzo mi się podoba. A co Wy sądzicie?
 W piątek byłam w Otmuchowie:). Co roku organizowane jest tam ,,Lato Kwiatów''. O godzinie 17 stej była piękna parada kwiatów:) pod Otmuchowskim zamkiem można było zakupić kwiaty i produkty rękodzielnicze:) oczywiście nie tylko. Ilość budek z jedzeniem i chińskimi zabawkami była wręcz nie wyobrażalna ;/ Ale ogólnie bardzo mi się podobało. Przeszkadzał tylko upał;/ 30 stopni a do Otmuchowa mam jakieś 100km więc mało brakowało a byłaby ze mnie pieczona Gąseczka hi 
dodaję tylko parę fotek :) oczywiście zrobiłam ich mnóstwo ;)
a teraz parę zdjęć z mojego ogrodu :)
Przepięknie zakwitły kalie, róże a także moja mini polna ścieżka przed rowerem ;)

uciekam kochani do basenu :D jedyny ratunek w taki skwar.
Pozdrawiam Gonseczka- Basia:)


4 komentarze:

  1. doniczki wyszły bardzo fajnie, a ogród prześliczny

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne doniczki! ja też bardzo lubię lawendę i sadzę ją gdzie mogę....a zdjęcia rewelacyjne! aż zazdraszczam takich widoków. Upał u nas też ogromny, tym bardziej nie lubię bo mam problemy z sercem, więc to nie moje klimaty :)

    OdpowiedzUsuń