Drewniane pudełeczko - vintage

Drewniane pudełeczko –vintage

Ozdabianiem przedmiotów za pomocą decoupage zajmuję się już jakiś czas. Lecz głownie ozdabiałam przedmioty szklane. Niedawno od sąsiada który jest stolarzem otrzymałam małe drewniane pudełeczko. Idealne na biżuterię. W swojej kolekcji serwetek mam parę tzw. Vintage i jedną z nich właśnie użyłam. Serwetka ta jest pełna uroku dlatego aby jej nie przytłoczyć dodałam jedynie parę róż na krawędziach. Niestety często mam skłonności do przesady w swoich pracach. Zapewne Panie zajmujące się decoupagiem wiedzą o czym mówię, wystarczy że coś się  doda , niby coś poprawi i niestety często efekt jest odwrotny do zamierzonego. Mam nadzieję że w tej pracy nie przesadziłam?

Drewniane pudełeczko - vintage

Drewniane pudełeczko - vintage

Drewniane pudełeczko - vintage

Drewniane pudełeczko vintage

Niedawno prezentowałam ozdobioną konewkę decoupage :) Znalazła ona już swoje miejsce w moim ogrodzie. Zawisła na kierownicy bardzo starego roweru, który rok temu pomalowałam na jaskrawe kolory. Dodatkowo w tym roku postanowiłam pobawić się z kwiatami , i przed rowerem wykonałam mini kwiatową rzeczkę. Użyłam głównie malutkich kwiatków – petunie. W zamyśle jest jeszcze stworzenie drugiej rzeczki z kwiatów, będzie się ona zaczynała zaraz pod konewką i połączy się z istniejącą już rzeczką. Zdjęcie jest zrobione chwilkę po zasadzeniu kwiatów, 100 % efekt będzie widoczny jak kwiatki podrosną. Co myślicie o tym pomyśle?


Dziękuję za odwiedziny
Życzę dużo słonka i miłego weekendu
Gonseczka- Basia


Komentarze

 1. Nie taki stary ten rower! Jeszcze by gdzieś pojeźdźił sobie ;) Ładna kompozycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł fajny. Zasadziłabym niezapominajki i jakieś białe do tego, ale te kolorowe też śliczne. Pudełko bardzo ładne. Ta technika zdobienie to raczej nie dla mnie, ale lubię oglądać, jak inne panie tworzą cuda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sąsiad stolarz-skarb! Ja nie wiem co bym zrobiła bez Marty(m-art projekt) :)
  Aranżacja wcale nie przesadzona-pudełeczko. Te serwetki lubią róże!
  Rzeka kwiatowa, rower?Cudna kompozycja!
  Moc pozdrowień!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kraszanki - skrobanie jajek rozpoczęte

Królowa Dożynek - Korona dożynkowa

Kroszonki w programie Rączka Gotuje