Jesienny komplet ... serwetki mamy i wakacyjne podróże :)

Witajcie Kochani:)
Troszkę mnie nie było , ale mam odpowiednie wytłumaczenie;) w końcu wybrałam się nad Polskie morze. Przed wyjazdem wykonałam kuchenny komplet składający się z butelki na olej (oliwę) i pojemniczków na przyprawy. Użyłam klasycznej serwetki z grzybkami. Troszkę bawiłam się cieniowaniem.


Jakiś czas temu już pokazywałam dzieła mojej mamusi oto kolejne:) Dwa komplety serwetek wykonanych na szydełku. Zdolna mam mamusie.Jak już wspomniałam spędziłam tydzień nad Bałtykiem. Z hotelu miałam tylko 100 metrów nad plażę:) Spędziłam tam większość czasu, słuchając szumu fal i popijając kawę. Zakochałam się także w starym mieście – przepiękne kamieniczki, sklepy z bursztynami. Uwielbiam spacerować więc spacery nad brzegiem morza były codziennie:) Pokusiłam się nawet na spacer z Sopotu aż do Gdańska jakieś 7 km :)


Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie kupiła biżuterii z bursztynem:D Jedynie co to ceny były przerażające, ale cóż raz się żyje :D Jako geolog uwielbiam minerały i skały, widoczne jest to nawet w biżuterii którą noszę:)

Pozdrawiam serdecznieJ
Gonseczka- Basia

Komentarze

 1. Zdolna mamusia i zdolna córusia :) Bursztyny piękne !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powtórzę za Anitą zdolna mamusia i zdolna córka :) Biżuteria prześliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby mamusia Twoja bloga miała to i ją po wyróżnienie do mnie bym zaprosiła, bo zdolne kobietki jesteście, ale niestety tylko Ty Basiu masz bloga więc tylko Ciebie po wyróżnienie do mnie zapraszam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne i słoiczki i serwetki! , a lampion na serwetce rewelacyjny! pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kraszanki - skrobanie jajek rozpoczęte

Królowa Dożynek - Korona dożynkowa

Kroszonki w programie Rączka Gotuje